SKU:  CM-BR1855A-29-2PK
Furniture of America
Qty
Description
  • 29 in Swivel Barstool (2 in/Box)19 in 1 in/2 inL X 2 inW X 43 in 3 in/4 inH (SEAT HT: 3 in 1 in/2 in, SEAT DP: 17 in)
  • Weight
    56.000 lbs. (25.2kgs.)
    Dimensions
    • Clarence 29\" Swivel Barstool (2/Box):
      • Width: 19.50 in
      • Depth:
      • Height: 43.75 in
    Additional Dimensions
  • Related Items
    Recently Viewed
    Furniture of America
    CM-BR1855A-29-2PK
    Collection Items