SKU:  FM-BR3001BK-24-2PK
Furniture of America
Qty
Description
Biasca 24" Stool (2/CTN)
  • 24 in Stool (2 in/CTN)17.5 inW X 13 inD X 24 inH
  • Weight
    45.000 lbs. (20.25kgs.)
    Dimensions
    • Biasca 24" Stool (2/CTN):
      • Width:
      • Depth:
      • Height: 24.00 in
    Additional Dimensions